Opbrengst 2016 voor Stichting Matthias

Beste mensen,
De uitslagen zijn bekend, zie op onze website;
//www.stichting-matthias.nl/wp-content/uploads/Trekkingsuitslag-2016-PDF.pdf

Maandag 12 januari is onder ander aan Stichting Matthias de check uitgereikt in een feestelijk samenzijn bij Intersport te Haarlem. Het is een mooie opbrengst. Onze dank gaat uit naar onze lotenkopers. Wij hopen van harte dat er tussen onze lotenkopers ook prijzen zijn gevallen. Deze willen we dan ook op deze manier feliciteren met hun prijs. Laat het ons ook weten, dan is dat voor ons een indicatie of we goed doen aan het meedoen van de Grote Clubactie.

Ook gaat onze dank uit naar de organisatie van de Grote Clubactie dat dit mogelijk is gemaakt en onze stichting hieraan mee kon doen.

      

Denkt u nu van ik had eigenlijk hier ook een lot willen kopen, dan verwijs ik u graag naar:
//www.stichting-matthias.nl/steun-ons/vriendenloterij/
en
//www.stichting-matthias.nl/de-loterij-supportactie/

Het bestuur Stichting Matthias